אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

להיטים חדשים להורדה ישירה


לרגל צאת האלבום החדש ההולך ומתקרב ב-2013, להקת ג'אקט יוצאת בלהיטים חדשים להורדה ישירה. שירי הסינגלים החדשים מחכים לכם באתר ואתם מוזמנים להיכנס ולגלות סגנון מוסיקלי חדש.


מוסיקה ייחודית, מוסיקה לא סימטרית במיטבה. ז'אנר מוסיקלי מצאצאיו של ז'אנר הרוק המתקדם שחברי ג'אקט לקחו ושכללו לסגנון חדש. עכשיו יש לכם את ההזדמנות להוריד את השירים או לשמוע אותם באתר הבית של הלהקה. http://www.jacket.co.il/articles/

 

INVISIBLE – שיר חדש ללהקת ג'אקט ! הורידו את הלהיט בהורדה ישירה עכשיו. אתם יכולים להאזין לשירים אחרים וקודמים של הרכב הרוק המתקדם מבית היוצר של אלכסי קוגן (לחן וגיטרה) ומורן זפרני (שירה), יחד עם הנגנים המעולים :אנטון קורן על כלים אתניים, תומר מש (רסטה-מן !) על גיטרת בס ועופר ברזילי המתופף.


לצד להיטים כמו :simplicity, freedom ו- into the future, חוזרים השנה חברי להקת JACKET לתת ב-2013 את המיטב שלהם בשירים חדשים. הופעה חדשה עם השירים החדשים בפתח, האלבום מוקסס ובושל ועובר ליטושים אחרונים לקראת ההשקה .


אפשר לרכוש את הדיסק לכשיצא לחנויות און-ליין דרך האתר או בחנויות מקוונות אחרות כמו : cd baby, itunes ולשמוע את החומרים החדשים באתר הבינלאומי של הלהקה בחו"ל (באנגלית) או באתר בעברית. אפשר להוריד להיטים חדשים להורדה ישירה של ג'אקט, שירים שיצאו באלבום ב-2013 והשירים הישנים שנכנסו לתודעה.


אבל אין כמו הופעה. המוסיקה של ג'אקט באה לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ב-LIVE , על הבמה. ההמלצה שלנו : לכו לראות את מורן זפרני נותנת את הכול על המיקרופון בקדמת הבמה בהופעה של ג'אקט על הבמה. אבל קודם תורידו את השירים, שתבואו מוכנים. יודעים אנגלית ? לא ? לא נורא, זאת ההזדמנות שלכם ללמוד. להקה ישראלית ששרה ונותנת בראש רוק באנגלית. ' שיר אבסטרקטי ' , הסינגל החזק של ג'אקט ימחיש לכם בצורה הטובה ביותר למה הכוונה באמרה: עולם מופשט. כשחומר ורוח נאבקים ביניהם מי ישלוט, רק אחד יכול לנצח. חזק.

תגובות

הופעות בקרוב

סקר של Jacket