אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

להיטים 2013 להורדה


להקת ג'אקט עכשיו ביוטיוב ! להיטים 2013 להורדה. שירים מהאלבום החדש העומד לצאת השנה ולהיטים ישנים מתחילת הדרך של הרכב הרוק האסימטרי ! לא יודעים מה זה מוסיקה אסימטרית ? היכנסו לאתר ולמדו על הנושא בהרחבה.


http://www.jacket.co.il/songs להקת ג'אקט מובילה את זא'נר המוסיקה האסימטרית בישראל. שירים במשקלים מיוחדים : 8\5 ,8\7, 8\13 , כל שיר מולחן ומעובד בקצב אסימטרי אחר אך לא במשקל של 4\4 פשוט.


באתר ממתינים לכם השירים של ההרכב להורדה או להאזנה ישירה. והכי טוב שתגיעו להופעה. מתי ההופעה ? קבלו עדכון ישיר למייל דרך הניוזלטר על כל שיר חדש או תאריך קרוב להופעה. להיטים 2013 להורדה ישירה מהאתר.


שירים מיוחדים במקצבים נדירים , שירים באנגלית על ידי חבר'ה ישראלים שלמדו מוסיקה ברמה הגבוהה ביותר ובאים לתת את הכול ב-2013 לקראת אלבום חדש והופעה. חברי להקת JACKET ידעו זמנים קשים כשנגנים עזבו והתחלפו. מאז נוספו ללהקה נגנים חדשים והם מנגנים ביחד כבר כברת דרך.


ההרכב מצליח למצוא קו מוסיקלי מקורי וחדש, לתת למוסיקה לפרוץ גבולות ולתת השראה. צפו בסרטוני יוטיוב של חזרות משירים כמו : 'לתוך העתיד', simplicity והשירים של 2013 . הופעות חיות בדרך לאלבום הראשון , שירים מהאלבום החדש להורדה ישירה באינטרנט ומידע נוסף על הסגנון המוסיקלי החדש.


מוסיקה א-סימטרית ושירים מרגשים על החיים שלנו כאן. כלי נגינה לא שגרתיים שנותנים צבע שונה למוסיקה. מה שבדרך כלל מנוגן בגיטרה, בס, תופים ובמשקל בלוז 4\4 מקבל טוויסט חדש כאשר הקצב משתנה ל-8\5 ומנוגן בפאנטאם ובסיטר.


תקשיבו אסימטרי. תתחברו לקצב. שבירה של המוסכמות בדרך להארה. אי אפשר להיות להמשיך להיות סטטיסטים של תעשיית המוסיקה, צריך למצוא את הפרצה בגדר ולצאת אל החופשי. הארנב מעליסה בארץ הפלאות ודאי שמע מוסיקה סימטרית כשברח ונעלם. רק כך הצליח להתחמק מהצפוי והידוע מראש. Open your mind. תנו למקצבים השבורים להרקיד אתכם. פופ, רוק, מטל, טראנס ואז הגיעה המוסיקה אסימטרית. השלב הבא באבולוציה של המוסיקה כמו שלא הכרתם אותה מגיעה אליכם עכשיו .

 

תגובות

הופעות בקרוב

סקר של Jacket