אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

שירים 2013 באגלית


שנת 2013 הופכת להיות השנה בה להקת ג'אקט פורצת את מחסום הקול של הקהל הישראלי ומתופפת על אוזניו. סצנת האינדי-רוק והמוסיקה המתקדמת בארץ מקבלת תאוצה והקהל הישראלי, בחלקו, הפך בוגר יותר בשנים האחרונות.


להקת ג'אקט באה להזכיר למי ששכח שמוסיקה לא נועדה רק למעליות וטקסים. מוסיקה היא השראה, כוח ודמיון . JACKET מייצרת מוסיקה מחוץ לשטנץ המוכר. הקצב שלה לא מזכיר שום דבר אחר ששמעתם. בטח לא בארץ אולי גם לא בעולם.


אם בא לכם להיגנב אל תוך העולם המוזיקלי של JACKET כנסו לאחד הלינקים או חפשו בגוגל ובפייסבוק. שמעתם כזו מוסיקה ? בטח לא בארץ. שירים ישנים וחדשים מ-2013 משתלבים בהופעה של הלהקה. מחכים בקוצר רוח להופעה נוספת ולצאת האלבום.


בחרו סגנון מוסיקלי כלשהוא ותבחינו שמוסיקה נוגעת כמעט בכולם. פופ, רוק, רוק מתקדם, השפעות פיוז'ניות טהורות וקצה חוט של מוסיקת עולם. הדבר שמאחד את כל אלה הם המקצבים הא-סימטריים וזה מה שמייחד את הלהקה .


שילוב נדיר של יכולות הלחנה, מלים ושירה עוצמתית נותנים לשירים של ג'אקט עומק ורובד נוסף. חפשו שירים 2013 אגלית וליד זה רשמו להקת ג'אקט (באנגלית או בעברית.( כנסו ללינק המוביל לדף הלהקה הרשמי ותוכלו להאזין וגם לעשות DOWNLOAD לאחד השירים עכשיו !

 

חמשת המופלאים (תומר מש, מורן זפרני, אלכסי קוגן, עופר ברזילי ואנטון קורן) חוזרים ב-2013 עם שירים חדשים, אלבום חדש והופעה. שילוב כוחני ומרגש של מוזיקת מטאל על גבול הפסיכדליה שנטועה עמוק-עמוק במוסיקה מתקדמת. השפעות הסגנון משנות ה-70 וליריקות ( מלים בועטות ) מהזמן הזה. הכי טוב לשמוע . מוסיקה אפשר לפרשן ולדבר עליה שעות וגם זה נחמד, אבל לפני הכול : מוסיקה נועדה לשמיעה !


רוצים שירים להורדה במתנה ? היכנסו לאתר של הג'אקטס http://www.jacket.co.il/ , שמעו שירים חדשים באגלית מ-2013, הירשמו לניוזלטר או רק הקליקו במקום הנכון ומחכה לכם הפתעה מוסיקלית לא שגרתית. שירים חדשים בסאונד עדכני וקצב רצחני. מלודיות ולחנים שנותנים כבוד לכל מילה ותו ולא שוכחות לעשות כבוד גם לשקט בין התווים.

תגובות

הופעות בקרוב

סקר של Jacket