אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

שירים ישראלים חדשים 2013


להקת הרוק המתקדם ג'אקט במוזיקת א-סימטריק רוק גאים להציג שירים ישראלים חדשים 2013, חלקם הוקלט לפני מספר שנים, עומדים לצאת בהוצאה מחודשת ב-EP של הלהקה 2013.

Freedom - שיר חדש באנגלית, לקח לחברי להקת JACKET כשנתיים להקליט את השיר. השיר מדבר על החופש הקיים בכל אחד
Tzadikim - נכתב לפני שלוש שנים בנהר הירדן, כמובן במקצב לא סימטרי של 8\7 כמו כול השירים והקטעים האינסטרומנטליים של הלהקה. המנגינה מקורית.
- Freedom Into the future שיר חזק, אחד האהובים של ההרכב
Simplicity - שיר על חלל שהוכן בתקופה של שנה וחצי, שיר במשקל של 7 שמיניות ולפעמים 13 שמיניות, קיים גם בגרסת הרמיקס.
שיר חדש - follow the lions – שיר במקצב 8\11 , שיר ששר אנטון ברלין לעומת שאר השירים ששרה אותם סולנית הלהקה הזמרת מורן זפרני.
Abstract – שיר מרובה מקצבים: שש רבעים, שלוש עשרה שמיניות, דוגמא קלאסית לשיר אסימטרי של להקת ג'אקט.

את השירים ניתן להוריד לאנדרואיד, לסמארטפונים ולמחשב
לשמוע ללא הורדה בלינק הבא :
http://www.jacket.co.il/songs
סתם לבקר את חברי הלהקה אונליין ובקרית חומר אחר בדף הפייסבוק המתעדכן בהופעות, ביקורות, מאמרי מוזיקת רוק מתקדם, מוזיקה אסימטרית וקישורים חיצוניים לחומרים רלוונטיים אחרים.
https://www.facebook.com/Jacket.Music
וזה אתר בשפה האנגלית בו פירוט מיוחד לגבי סוג המוזיקה החדשני של הלהקה:
http://jacket-asymmetric.com/about/songs/freedom.html
אפשר לשמוע חזרות ביו-טיוב ובקישורים וללמוד קצת על תהליך העבודה, להרגיש את המוזיקה המיוחדת שעושה הלהקה וגם לקבל את המילים של כל השירים באתר שבשפה האנגלית.
אז אם אתם בקטע של מירי מסיקה, קרן פלס ונתן גושן סבבה, זו מוסיקה ישראלית מקורית נפלאה... כמעט רוק מתקדם. טוב נו. לא באמת. רוק ישראלי מהוקצע וסבבה לגמרי.
אבל אם אתם מחפשים לטעום קצת פרוגרסיב ישר למוח תיכנסו לעולם המשובש מקצבית של להקת ג'אקט, הרכב רוק מתקדם שמשתמש במקצבים, משקלים ושירים שלא מהעולם הזה . הופעות ותקליט בדרך, המטרה מסומנת להצליח בארץ להחזיר לתודעת הציבור הישראלי את המוסיקה ששינתה את הראש להרבה אנשים . רוק מתקדם ישראלי, כן יש כזה דבר ב-2013 כנסו לרשת ותדוגו להקה שנותנת בראש .

תגובות

הופעות בקרוב

סקר של Jacket