אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

הורדת שירים למחשב

על מוסיקה שבורה כבר שמעתם פעם? ולא, לא מדובר על נגנים מסוממים ששוברים כלי נגינה במהלך ההופעה. מוסיקה שבורה היא ענף בתחום המוזיקה שבשונה מענפים אחרים העיקרון המנחה אותו הוא ניגון בתבניות ("תיבות מוזיקליות") שבורות.

אוהבים מוזיקת קאנטרי? מתחברים למוסיקה לא שגרתית? לבטח תאהבו את הדבר הבא: מוזיקה שבורה.

אוהבים מוזיקה מכל העולם? מוזיקת רגאיי מתחברת אליכם? מצוין! אז בטח גם מוזיקה שבורה תתחבר אליכם באותו אופן. אז לא, אין לכם צורך להכין כלי בית ישנים לשבור.

אוהבים מוזיקה? מוזיקת פופ? מוזיקות אחרות. אז תכינו את עצמכם למוזיקה השבורה. אתם בטח מרימים גבה, או שניים, ובטח יש כמה מכם שמעקמים את השפה. מוזיקה שבורה?? אם דמיינתם בראשכם מישהו ששובר את הגיטרה שלו על הבמה, אז לא.

מוזיקה לא סימטרית היא מוזיקה שבה קצבי המוזיקה הם שונים מהמקצבים הרגילים המוכרים לנו בדרך כלל.

מחפשים מוזיקה להורדה? רוצים לשמוע מוזיקה מקורית, ייחודית ומעניינת ? אוהבים מוזיקת רוק?

מוזקה קלאסית - מול מוזיקה לא סימטרית כמה שיותר תבינו במוסיקה תיבנו שכל סגנונות המוזיקה בנויים מסימטריה וחוסר סימטריה

מוזיקה פופולארית היא מוזיקה שגורמת לאנשים לאהוב את הזמר, את הנגנים ולהתמכר למנגינה אבל לא לקבל אורגזמה, אומנות זוכה לפופולאריות אבל לא כל דבר פופולארי הוא אומנותי

היום יש המון סוגנונת חדשים של מוזיקה, מוסיקה היום זוהי דרך להתפרנס ולצערינו גם מוזיקאים מאוד מוכשרים היום הופכים למוזיקאים של אירועים ולא לאנשי אומנות

המון מוזיקאים היום עושים קאברים בכדי להתפרנס, להקות הולכות לפח ומוויחות - 300 ש"ח להופעה וחושבים שהם עשו את היומית שלהם, לא חבל על טלאנטים מבוזבזים?

ווינאמפ להורדה ישירה בעברית 2010 - כדי לכם להוריד את הוינאמפ החדש ולשמוע דרכו את הסגנון מוזיקה החדש, מוזיקה לא סימטרית זה סגנונן לא קיים כרגע - תתרשמו מה מוזיקה עכשיו

עבודה על שיר החדש, חזרה הראשונה באולפן חזרות "סראונד".

היום יש המון להקות בישראל, כל להקה היום מנסה לעשות משהו מקורי ומשהו חדש, חלק מאוד לא לא גדול מלהקות הישראליות חדשות מנגנים מוסיקה לא סימטרית, אבל בכל מקרה יש כאלה

אי אפשר להוריד את המוזיקה שלנו, אי אפשר להוריד את ה-MP3, וגם זה לא - למכירה ולא לקנייה. ניתן רק לשמוע את השירים

אלבום שלנו עדיין לא מוכן, בקרוב אנחנו נסיים להקליט אותו, זה לקח כמעט 3 שנים להלחין את המוסיקה, לעשות חזרות בסטודיאוים שונים למיניהם ולהקליט את מה שאתם שומעים.

היום זה כמעט בלטי אפשרי לעשות משהו מקורי - כמעט כל שיר הוא קיים, כל מנגינה חוזרת על עצמה עשרות פעמים בשירים אחרים ועולם המוזיקה נהיה יותר משעמם מיום ליום.

אנחנו להקת JACKET לא כל כך אוהבים סולואים, יותר נכון אנחנו מאמינים שסולואים זוהי דרך של נגנים מתחילים להתבטא.

כמה להיטים כבר יש לכל להקה? לדעתינו יש עולי 3 שירים באלבלום שהם להיטים וזה עוד במקרה הטוב...

שיר חדש שלנו שעדיין לא סיימנו אותו.

רוצים לדעת האם אפשר להוריד מוזיקה לא סימטרית איכשהו באינטרנט? התשובה היא לא בגלל שמושג "מוזיקה לא סימטרית" לא קיים כרגע!

לאחר ששמענו את המוזיקה במשחק " אנגרי בירדס" קלטנו שהושקעו המון משעבים בכדי שכתוב את המוזיקה למשחק, חוות דעת שלנו לגבי מוזיקה ממשחק ציפורים כועסות - אחלה של מוזיקה. לדעתינו חלק מהמוזיקה במשחק אנגרי בירדס היא מוזיקה לא סימטרית אבל הרוב זה מוזיקה כן סימטרית.

סוף סוף ניתן להוריד את השירים של להקת JACKET לפלאפון שלכם להתעורר מהמוזיקה הלא סימטרית בבוקר עם הצילצול של הששעון המעורר או לקבל שיחה נכנסת בזמן היום העמוס ולהנות מהמוזיקה של להקת JACKET.

תגובות

הופעות בקרוב

סקר של Jacket