אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

וידאו

להקת ג'אקט מזמינה אתכם להנות ממוסיקה חדשנית ייחודית ולא סימטרית.

על מנת שתוכלו להנות מהשירים שלנו, הכנו בעבורכם את האופציה של וידיאו קליפים להורדה המאפשרת לכם גישה מהירה להוריד את המוסיקה שלנו. סגנון כזה עוד לא שמעתם ואנחנו בספק אם תשמעו.

אנחנו נמצאים באמצע הקלטה של אלבום הבכורה שלנו שאמור לצאת לאוויר העולם ממש בקרוב, תחוו את המוסיקה הלא סימטרית של ג'אקט תחוו תתלהבו תתרגזו, תרגישו מה שתרגישו - אך העיקר - תשמעו אותנו, ותגידו לנו מה אתם חושבים עלינו, כי בניגוד למוזיקאים אחרים, הדעה שלכם חשובה לנו ומאחר ואנחנו כל הזמן מתפתחים הביקורת שלכם בונה אותנו.

מוסיקה לא סימטרית היא מוסיקה שהולכת נגד הזרם לאנשים נוצר הרגל לנגן מוזיקה ב-4/4 אנחנו הולכים נגד התופעה הזאת וחשוב לנו להדגיש לכם כי המוזיקה של ג'אקט מתבססת רק על המקצבים "שבורים" כמו 7/8 5/8 13/5 וכו... ולא על ארבע רבעים שהיא מבחינתנו מוסיקה בנאלית ומונוטונית שחוזרת על עצמה.

אנחנו ידועיים בחשיבה מחוץ לקופסא, לכן חשוב לנו שגם אתם תשמעו את המוסיקה שלנו ותבינו כיצד היא בנויה וגם אם לא תבינו תהנו ממנה.

קטעים ONE TAKE למצלמת וידאו מתוך חזרה!

שיר חדש שלנו - חזרה LIVE - INVISIBLE - 2013

 

וידאו לייב מתוך חזרה על שיר In to the Future

שיר פרידו הקלטה לייב - ביצוע ONE TAKE - אולפן חזרות פאזי לוגיק

 

קע משיר Simplicity עם זמרת שלנו - מורן זפרני

 

 

שיר - simplicity ללא זמרת - מקצב שבע שמיניות

 

 

 

 

בקרוב מאד תוכלו ליהנות ממגוון קליפים להורדה ישירה מעת ג'אקט! ממש לחוצים על וידאו קליפ? גלשו עכשיו באתר ומצאו את הקליפ המועדף עליכם!

תגובות

הופעות בקרוב

סקר של Jacket