אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

תומר מש

התחלתי לנגן גיטרה בגיל 10 עם מורה במשך שנה,בגיל 11 המשכתי ללמוד גיטרה במסגרת של קבוצת גיטריסטים בבית הספר היסודי במשך כשנתיים שבמהלכן הופענו עם הרפרטואר מספר פעמים.בגיל 13 התחלתי ללמוד גיטרה בס אצל מורה פרטי במשך כשנתיים עד התיכון. בגיל 15 ניגנתי עם הרכב המטאל 

"distorted" לתקופה קצרה.


בתיכון נרשמתי למגמת מוזיקה וסיימתי עם בגרות במוזיקה. גם במהלך התיכון ניגנתי באנסמבלים של הבית ספר בנוסף להרכבים שונים מחוצה לו, בגיל 15 ניגנתי עם הרכב המטאל "distorted" לתקופה קצרה.. לאחר התיכון המשכתי לנגן בהרכבים רבים שונים ומגוונים בנוסף התחלתי לצבור ניסיון בהקלטות באולפנים וכמו כן באולפן הביתי האישי שלי.


לאחר מכן בשנת 2005 החלטתי ללמוד בבית ספר רימון וגם שם הייתי מעורב באנסמבלים שונים ובפרויקטים בית ספריים ובהקלטות לפרויקטים שונים.


ניסיוני במוזיקה כולל 18 שנות נגינה ולמידה בבתי ספר ומורים פרטיים הופעות בכל רחבי הארץ וכמו כן בחו"ל עם הלהקה "brutal polka" שביחד עשינו 4 טורים ברחבי אירופה בתקופה של שנתיים, בנוסף ניגנתי בתוכניות טלויזיה (דודו טופז, תוכניות בוקר שונות והיכל התהילה בערוץ 24) לימוד מוזיקה מגיל 19 (גיטרה קלאסית,חשמלית,בס)הקלטות באולפנים נגינה עם הרכבים ואמנים רבים ורציניים כמו אלירן טבורי ,אושרי כהן, דפנה הרמוני, אביבה אבידן, אלונה דניאל, אילנה אביטל, איגי ווקסמן ועוד. לאחר רימון לימדתי במשך חצי שנה בשותפות בכפר ורדים מעל ל30 תלמידים תיאוריה ומוזיקה בנוסף עבדתי בהדרכת הרכבים והרצאה מול קבוצות של עד 6 תלמידים. בימים אלו אני מנגן עם 2 הרכבים בסגנון אפריקאי, ומופיע באירועים שונים כמו מצדע זכויות האדם וכו'.


בנוסף כיום אני מקליט אלבום ראשון אשר עבדתי עליו במשך כ-4 שנים ובקרוב יראה אור יום!

 

תגובות

הופעות בקרוב