אני מאשר/ת קבלת דואר למייל שלי.

ביוגרפיה

להקת ג'קט קיימת מזה 8 שנים. היא הוקמה על ידי הגיטריסט אלכסיי קוגן שמתחזק אותה בצורה מופלאה עד היום. בלהקה עברו נגנים רבים וגם זמרים עד שהגיעה להרכבה הסופי כיום שמונה 4 נגנים וזמרת. אלכסיי קוגן על הגיטרה, עופר ברזילאי מתופף, תומר מש על הבס, אנטון קורן על הכלים האתניים, ומורן זפרני הסולנית.מה שמייחד את להקת ג'קט משאר הלהקות הם מספר דברים: השירים הם באנגלית בלבד. המקצב של השירים הוא אך ורק א-סימטרי.

מה היא מוסיקה א-סימטרית?

מוסיקה א-סימטרית היא מוסיקה שלא מבוססת על מקצב "רגיל" של 4 רבעים או 3 רבעים וכדומה. אלא מבוססת על מקצבים מורכבים יותר כמו 5 רבעים, 7 רבעים, 5 שמיניות וכדומה. אפשר לומר שג'קט דומה בסגנון שלה לרוק פרוגרסיבי.

חברי הלהקה:


אלכסיי קוגן ,מקים הלהקה ,כותב החומרים,מפיק הלהקה והגיטריסט. הקים את הלהקה לפני 8 ,היו לו לפני כן 10 להקות שונות. בנוסף להיותו בלהקה אלכסיי הוא איש עסקים מוכשר ומצליח, איש אשכולות בעל כישורים רבים בתחום השיווק ,יחסי ציבור, פיתוח חברות ועוד תחומים רבים וטובים. לאלכסיי אידיאולוגיה ברורה ומובהקת ביותר- לתרום. מבחינת אלכסיי הוא אינו מעוניין בשום רווח שייווצר מהמוסיקה של ג'קט, את כולו הוא תורם ויתרום , זוהי מנת חלקו בעולם, מאז ומעולם.

עופר ברזילאי ,מתופף הלהקה, מתופף מחונן בעל כישרון פנומנלי בכל הקשור למקצבים לא קונבנציונליים. עופר בעל נסיון של 20 שנה בתיפוף, ולמד אצל טובי המורים בארץ, כעת בנוסף להיותו מתופף הלהקה הוא מכשיר את דור העתיד לתופף כמוהו או לפחות להגיע למקצת מהיכולות הפנומנליות שלו. הוא מלמד בבית הספר למוסיקה בגבעתיים וכן מלמד באופן פרטי.

אלכסי - גיטרה             רומן - גיטרה בס

אנטון - DJ             אופיר - כלי הקשה

הוסף תגובה
pic

תגובות

הופעות בקרוב